Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Ticketing v sezoně 2018/2019

Chcete mít své stálé místo v hale českých šampionů? Technology Florbal Mladá Boleslav, úřadující mistři Tipsport Superligy, spouští prodej permanentek na sezonu 2018/2019. Jedině s ní budete mít garanci stálého místa na celou sezonu včetně vyřazovací části.   

V neděli 16. září čeká florbalové mistry první domácí zápas v Městské sportovní hale - a hned proti pražskému Chodovu. Nová sezona v Mladé Boleslavi začne šlágrem, buďte dobře připraveni. Až do páteční půlnoci 7. září probíhá předprodej permanentek  on-line v síti Ticketportal.

Pouze s permanentkou mají fanoušci garanci stálého místa v Městské sportovní hale. Permanentka je platná na zápasy základní části Tipsport Superligy (vyjma dopoledních zápasů věnovaných školákům 19. září a 25. září, na které je vstup zdarma), zápasy play-off i případná domácí utkání v Poháru České pojišťovny. Cena permanentky činí 600 korun.

Vyberte si to nejlepší místo, které vám bude vyhovovat. Po pátečním skončení prodeje permanentek  on-line v síti Ticketportal bude následně možné zakoupit si permanentku též v klubové prodejně Made in Bolka Shop. Doporučujeme však neváhat!

Poznámka: Vytištěnou permanentku zakoupenou v síti Ticketportal je možné vyměnit za plastovou kartičku v klubové prodejně Made in Bolka Shop v týdnu od 8. září. 

Vyberte si svou vstupenku on-line!

Přes Ticketportal můžete vybírat třeba právě teď hned.

Informace pro členy

Každý člen Technology Florbal Mladá Boleslav a Florbalové akademie Mladá Boleslav může získat jednu klubovou kartu pro sezonu 2018/2019. Nabídka platí pro hráče, trenéry i funkcionáře.

Klubová karta slouží při každém domácím utkání Technology Florbal Mladá Boleslav v MSH Mladá Boleslav k získání volné vstupenky 1+1 zdarma pro člena i jeho rodiče. 

Distribuce klubových karet probíhá v těchto dnech přes hlavní trenéry mládežnických týmů Technology Florbal Mladá Boleslav. V partnerské Florbalové akademii Mladá Boleslav probíhá distribuce přes sekretáře klubu.

Jednotlivé vstupné

Od soboty 8. září, po ukončení prodeje permanentek, budou v síti Ticketportal uvolněny do prodeje zbývající vstupenky na konkrétní místa na všechna domácí utkání základní části v MSH Mladá Boleslav za 50 korun.

V siti Ticketportal bude ukončen předprodej vstupenek vždy ve 20.00 hodin předcházejícího dne před dotyčným utkáním. V MSH Mladá Boleslav už před zápasem bude umožněn pouze výběr konkrétního sektoru.

Ceník ticketingu v sezoně 2018/2019

Celosezonní permanentka s garancí stálého místa 600 Kč
Jednotlivé vstupné 50 Kč
Děti do 110 centimetrů výšky zdarma
ZTP + 1 osoba jako doprovod zdarma

Kalendář boleslavských zápasů v základní části Tipsport Superligy 2018/2019

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner