Technology florbal Mladá Boleslav

Florbalové léto 2017

Prázdniny, krásné počasí a... florbal! Také léto 2017 bude v pohybu! Superligový florbalový klub Technology Florbal Mladá Boleslav pořádá Florbalový Camp a Příměstský tábor v termínu od pondělí 24. července do pátku 28. července.  

Příměstský tábor

Tradiční akce mladoboleslavského florbalového klubu. V roce 2017 proběhne už 12. ročník. Příměstský tábor je určen všem klukům i holkám ve věku 5 - 15 let. Program bude plný florbalové a další rozmanité sportovní zábavy i oddechu. 

Cena: 2 400 korun.

Florbalový Camp

Novinka v letním programu mladoboleslavského klubu. Florbalový Camp je určený všem hráčům, kteří chtějí zlepšit své individuální dovednosti. Camp povedou licencovaní florbaloví trenéři v čele s koučem superligového týmu Technology Florbal Mladá Boleslav Janem Pazderou. 

Program bude tvořen specializovanými tréninky pro hráče i brankáře: technika střelby, vedení míčku, 1 vs. 1, agility, koordinace, kompenzační cvičení, gymnastika. 

Cena: 2 900 korun.

Otázky & odpovědi

Jaký je termín? 

Obě akce proběhnou od pondělí 24. července do pátku 28. července. Každý den začíná program v 8.15 hodin a končí v 16.30 hodin.

Jaké je personální zajištění?

Akce vedou kvalifikovaní trenéři s licencí ČFbU a jejich asistenti z klubových řad Technology Florbal Mladá Boleslav. Účastníci akcí se budou potkávat i s českými reprezentanty.

Jaké je sportovní zázemí?

Tréninky budou probíhat ve sportovních areálech 5. a 6. ZŠ Mladá Boleslav (městská sportovní hala, dvě telocvičny, venkovní hřiště s umělým povrchem, velké travnaté hřiště, atletický ovál, kurty na beachvolejbal, odpočinková místnost) .

Kdo zajišťuje stravování?

Snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a pitný režim zajišťuje školní jídelna 6. ZŠ Mladá Boleslav.

Jaké je doporučené vybavení? 

Sportovní oblečení do teplého i případného chladnějšího letního počasí (náhradní oblečení), obuv do haly i na venkovní aktivity, florbalka (je možno zapůjčit), kšiltovka, hygienické potřeby a ručník. 

Všichni účastníci dostanou tričko v předem zvolené velikosti uvedené na přihlášce.

Do kdy je nutné se přihlásit? 

Do pátku 30. června. Přihlášení provedete vyplněním, podepsáním, naskenováním a odesláním přihlášky společně s kopií karty pojištěnce na e-mail kolos@florbalmb.cz.

Mám jinou otázku?

Kontaktujte šéftrenéra mládeže Technology Florbal Mladá Boleslav Petra Kološe ( kolos@florbalmb.cz, 731 479 183).

Jak probíhá platba? 

Do 31. května je nutné zaplatit zálohu 500 korun.

Do 15. července je nutné zaplatit zbývající část. 

Platby probíhají převodem na účet klubu: 107-6517050227/0100 (Komerční banka). 

Variabilní symbol: rodné číslo dítěte

Poznámka pro příjemce: jméno a přijmení přihlášeného, ročník narození

Přihláška

Formulář je ke stažení tady.

Video: Technology Florbal MB Kemp 2016

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajVolf Staciv

Hlavní partner