Technology florbal Mladá Boleslav

Členská sekce

Trenéři

Jan Pazdera, hlavní trenér

Na trenérskou dráhu se dal už ve svých osmnácti letech a brzy se začal prosazovat v nejvyšší mužské soutěži. V někdejším pražském klubu SSK Future si prošel pozicemi trenéra juniorů, šéftrenéra mládeže i kouče mužů. Před sezonou 2013/2014 převzal Královské Vinohrady, které dovedl k postupu do AutoCont extraligy a o ročník později klub v nejvyšší soutěži udržel. Jeho významným kreditem je práce s talentovanými hráči a schopnost zabudovat je do dospělého florbalu.

Před sezonou 2015/2016 nastoupil k Technology Florbal Mladá Boleslav, s týmem postoupil do finále Poháru České pojišťovny a získal bronzové medaile v Tipsport Superlize. V dalším ročníku Mladá Boleslav pod jeho vedením ovládla Pohár České pojišťovny, v základní části Tipsport Superligy ziskem 63 bodů z 66 možných vytvořila nový rekord a postoupila do Superfinále. Od léta 2017 je v klubu také sportovním manažerem.

Radek Gwuźdź, kondiční trenér

Do Mladé Boleslavi přišel z České Lípy v sezoně 2007/2008. S týmem zažil jako hráč vzestup v nejvyšší soutěži, dvě Superfinále, tři triumfy v Poháru České pojišťovny, díky své hřmotné postavě byl pro mladoboleslavské mužstvo vždy velmi platným článkem. Třikrát nastoupil též za dospělý národní tým - mimochodem, v dubnu 2014 byl u toho, když čeští reprezentanti dosud jedinkrát porazili Švédsko.

Je absolventem Vysoké školy tělesné výchovy a sportu Palestra. Před sezonou 2016/2017 se ujal kondiční přípravy boleslavského týmu, což kombinoval se svým hráčským angažmá. Coby kondiční trenér pokračuje též v ročníku 2017/2018, ve stejném odvětví se věnuje také řadě privátních klientů. 

Milan Peterka, trenér brankářů

V Mladé Boleslavi nejprve začal spolupracovat s partnerskou Florbalovou akademií, v létě 2016 se jeho hlavním klubovým angažmá stal Technology Florbal Mladá Boleslav, kde v pravidelném režimu připravuje speciální tréninkový program pro brankáře.

Po neúspěšném mistrovství světa mužů 2016 si jej nový trenér Petri Kettunen vybral do štábu českého národního týmu mužů. Na reprezentační úrovni spolupracoval též se slovenským národním týmem juniorek.

Jeho civilním zaměstnavatelem je personální společnost  Předvýběr.CZ, od sezony 2017/2018 partner Technology Florbal Mladá Boleslav. Peterka je konzultantem Předvýběr.CZ.

Facebook

mladá boleslavskodaško energoStředočeský krajBLACK.ETVolf Staciv

Hlavní partner