Archiv článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 311 až 320 z celkem 405 článků.

Junioři zvítězili ve Vítkovicích

První tříbodové vítězství ve vrcholové části KB ligy juniorů slaví Technology Florbal Mladá Boleslav. Tým trenéra Martina Šáchy ve 3. kole ve Vítkovicích vyhrál 7:5. V neděli pokračuje venkovní víkend utkáním v Pardubicích od 14.00 hodin.

Junioři v závěru otočili zápas s Chodovem

První dva body mají junioři Technology Florbal Mladá Boleslav ve vrcholové části KB ligy. Ve druhém kole porazili doma FAT PIPE Florbal Chodov 7:6 v prodloužení, když se jim povedl obrat v závěru.

Junioři zahájili vrcholovou část porážkou se Spartou

V prvním utkání vrcholové části juniorské ligy tým Technology Florbal Mladá Boleslav nebodoval. Doma podlehl pražské Spartě 3:7. V neděli Boleslav nastoupí znovu doma, v Nové městské sportovní hale ji od 17.00 hodin čeká Chodov.

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 5.10.-6.10.

Elévové a starší žáci Technology Florbal Mladá Boleslav nastoupili o prvním říjnovém víkendu do dlouhodobých soutěží Českého florbalu. Baráží pokračovala kvalifikační část juniorské soutěže, ale ta se boleslavského týmu netýkala, protože si zajistil místo v TOP12 už o uplynulém víkendu.

Členské karty míří mezi hráče. K čemu slouží?

Od úterý 8. října až do konce týdne proběhne distribuce Členských kartech Technology Florbal Mladá Boleslav na sezonu 2019/2020. Členové klubu dostanou Členskou kartu při jednom ze svých tréninků. Jaké jsou její výhody?

Junioři se kvalifikovali do vrcholové ligy

Juniorský tým Technology Florbal Mladá Boleslav potvrdil svou pozici mezi elitními týmy juniorské soutěže. V úvodní kvalifikační fázi skončil první ve své skupině, vyhrál v ní pět ze šesti zápasů a bude pokračovat v soutěži pro nejlepších dvanáct týmů.