Boleslav bez problémů porazila Brno, dala 13 gólů

Technology Florbal Mladá Boleslav si v 6. kole Tipsport Superligy připisuje jasné vítězství. Boleslavský tým v domácí Městské sportovní hale porazil Bulldogs Brno 13:1. Mistři Tipsport Superligy znovu hrají doma hned v neděli 30. září od 17 hodin proti Znojmu.

Technology Florbal Mladá Boleslav - Bulldogs Brno 13:1 (4:0, 4:0, 5:1)

Branky a nahrávky: 1. Bína (Novák) 5. Bína, 7. Curney (Natov), 17. Gruber, 23. Pluhař, 28. Natov (Curney), 33. Pluhař (Kadlec), 38. Curney (Natov), 45. Natov (Curney), 51. Natov (Curney), 54. Tom. Chroust (Pluhař), 56. Jelínek (Šlechta), 57. Tom. Chroust (Höffer) - 51. Žák (Bajnar). Rozhodčí: Müller, Novosad. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 205.

Mladá Boleslav: Musil - Novák, Zakonov, Řehoř, Jelínek, Kadlec, Höffer - Bína, Curney, Natov - Tokoš, Tomašík, Ekl - Tom. Chroust, Pluhař, Gruber - Tad. Chroust, Šlechta.

Brno: Bartek - Černovický, Černý, Lorenc, Gold, Němec, Vojtíšek, R. Šomodi, Kadavý, Pešák, Voltner, Bajnar, Marek, Michálek, Konečný, Surkoš, P. Šomodi, Žák, Pešek.

Mladá Boleslav byla v utkání proti Brnu jasným favoritem, což doslova od první minuty potvrzovala. V čase 1:00 totiž otevřel skóre Bína, při svém druhém střídání v páté minutě přidal druhý gól a ještě v úvodní třetině na něj navázali Curney a Gruber.

Domácí měli nepřetržitou převahu, Brno se v podstatě jen bránilo a ve druhé třetině navyšovali skóre dvakrát Pluhař a po jedné brance Curney a Natov. 8:0.

Boleslavská osmaosmdesátka se dvakrát prosadila ve třetí třetině, mezi tím vtěsnal první brněnský gól Žák. Jedenáctý boleslavský zásah přidal Tomáš Chroust. Po něm se na 12:1 prosadil Jelínek a na konečných 13:1 završoval znovu Tomáš Chroust.

Mladá Boleslav tedy počtvrté v řadě slaví tříbodové vítězství a už se těší na další domácí utkání, které odehraje tuto neděli 30. září od 17 hodin proti Znojmu.