BoleslavThurgau
12:5(4:2, 5:1, 3:2)
pá 30. 8. 2024 18:30 @ MSH Mladá Boleslav, Příprava

Boleslav - Thurgau 12:5, vítězná generálka před ligou

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav se rozloučil s přípravným obdobím vysokým vítězstvím 12:5 nad Floorball Thurgau. O výhře nad semifinalistou posledního ročníku švýcarské ligy rozhodla Bolka zejména ve druhé třetině, kterou vyhrála 5:1.

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav - Floorball Thurgau 12:5 (4:2, 5:1, 3:2)

Branky a nahrávky: 3. Zoufalý (Lankinen), 8. Zakonov (Zoufalý), 19. Delong (Punčochář), 20. Suchánek (Vařecha), 21. Tomašík (Sládek), 30. Vařecha (Delong), 31. Suchánek (Sládek), 32. Tomašík (Sládek), 33. Delong (Beneš), 43. Tomašík (Suchánek), 44. Delong (Beneš), 55. Beneš (Delong) - 7. Graf (Hänni), 15. Fitzi (Graf), 39. Ribler (Wellaner), 49. Bötschi (Wellener), 58. Hostetner (Graf). Rozhodčí: Uhliarik, Hertz. Vyloučení: 1:2. Využití: 2:0. Diváků: 257.

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav: Týc - Fořt, Suchánek, Punčochář, Feigl, Zakonov, Lankinen, Eliáš - Sládek, Tomašík, Lund - Delong, Beneš, Vařecha - Holásek, Zoufalý, Besta - Duben, Šourek.

Náročný srpen zakončil mladoboleslavský tým desátým zápasem a do Městské sportovní haly si pozval Floorball Thurgau, které zavítalo do Česka na přípravnou tour a o víkendu se utkalo také s Bohemians a Spartou.

Mladá Boleslav v úvodu trochu hledala rytmus, ale i tak odcházela do šaten s náskokem 4:2, o němž v posledních dvou minutách první třetiny rozhodli Delong a Suchánek.

Pro konečné skóre pak byla rozhodující druhá část hry, kterou Boleslav ovládla 5:1 a výraznou gólovou převahu si už udržela i v závěru.

Boleslav zakončila srpen s bilancí 7 výher - 3 prohry, přičemž hned šest soupeřů bylo z elitních soutěží ze Švédska či Švýcarska.

V prvním zářijovém týdnu je na programu reprezentační přestávka.

Livesport Superliga začne v Mladé Boleslavi v neděli 15. září, kdy bude soupeřem od 17.00 hodin pražský Chodov.