Boleslav ztratila s Black Angels, vyhrála až v prodloužení

Nejistý výkon podal tým Technology Florbal Mladá Boleslav v druhém letním utkání Poháru České pojišťovny. V Praze nad prvoligovými Black Angels zvítězil 6:5 až v prodloužení. V úterý Boleslav dokončí skupinu zápasem ve Skutči proti Pardubicím.

Black Angels - Florbal Mladá Boleslav 5:6 v prodl. (1:2, 1:3, 3:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 19. Ludvík (Renčín), 22. Renčín (Vaculík), 50. Renčín, 54. Renčín (Boček), 55. Renčín (Boček) - 4. Tad. Chroust (Ekl), 8. Pluhař (Gruber), 26. Curney (Natov), 35. Tad. Chroust (Tokoš), 40. Tad. Chroust (Curney), 62. Curney (Natov). Rozhodčí: Pěnička, Šafář. Vyloučení: 3:3.Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45.

Black Angels: Körber – Vaculík, Neklan, Boček, Straka, Novotný, Kopecký, Ludvík, Hausmann, Nachtmann, Svatoš, Hromada, Boček, Moravec, Halama, Studený, Renčín.

Mladá Boleslav: Bauer – Krzyžanek, Goll, Zakonov, Řehoř, Novák, Höffer – Bína, Curney, Natov – Tokoš, Tad. Chroust, Ekl – Tom. Chroust, Pluhař, Gruber.

Mladá Boleslav po pondělní kanonádě 17:4 na hřišti náchodského nováčka první ligy čelila v neděli dalšímu soupeři z druhé nejvyšší soutěže, ale Black Angels kladli o poznání větší odpor.

Poprvé naskočil do soutěžního zápasu v boleslavských barvách Martin Tokoš, další premiéru za A tým zažil junior Daniel Goll, jenž odehrál přes polovinu utkání. Připraven byl na lavičce i další junior Filip Kučera.

A dál? Jinak Boleslav s vystoupením na Jižním Městě spokojená být nemůže. Tadeáš Chroust sice na konci druhé třetiny dovršil hattrick a hosté vedli 5:2, ale o náskok přišli v poslední dvacetiminutovce. Blýskl se bývalý boleslavský hráč Jakub Renčín, který vstřelil v zápase čtyři góly a na pátý nahrál.

Boleslav ztrátu neodvrátila a zápas šel do prodloužení, které ukončil po minutě a 43 vteřinách Jiří Curney.

V úterý boleslavský tým zakončí skupinu Poháru České pojišťovny duelem ve Skutči proti Pardubicím. Hraje se od 18.00 hodin.