Další cesta na Vinohrady, tentokrát proti Black Angels

Po necelých třech týdnech se Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav vrací do vinohradské haly. Na obvyklý tamní souboj se Sokolem naváže v 16. kole Livesport Superligy duel s Black Angels, kteří pro toto své domácí utkání zvolili právě Vinohrady. Začíná se v sobotu 20. listopadu v 15.00 hodin.

Black Angels byli soupeřem Bolky v jarním čtvrtfinále play-off na její cesta k titulu. Že roste sebevědomí i výkony Pražanů, dokazuje třeba i vzájemný mač v úvodu aktuální sezony: úřadující šampioni zvítězili 6:5 až v prodloužení

"Víme, co nám v posledních zápasech dělalo problémy a na čem musíme pracovat. Nyní chceme co nejlépe zvládnout poslední dva zápasy před reprezentační přestávkou," řekl trenér Mladé Boleslavi Petr Novotný, jehož tým po souboji s Black Angels ještě čeká domácí vystoupení proti Pardubicím (pátek 26. listopadu od 18.00 hodin).

V tabulce Livesport Superligy najdeme Black Angels na sedmém místě s 25 body ze 14 utkání. Bolka je druhá - pět bodů za vedoucím Tatranem a čtyři body před třetími Vítkovicemi.

Hraje se na Vinohradech, kde Boleslav v závěru října porazila SKV 6:2.