Mladé Boleslavi se na Chodově nepovedl závěr

V poslední třetině ztratil tým Technology Florbal Mladá Boleslav slušně rozehraný zápas 20. kola Tipsport Superligy na Chodově a z pražského Jižního Města odjíždí s prohrou 5:10. Boleslavský tým zůstává o skóre na vedoucí pozici před Spartou, v základní části zbývá odehrát šest kol.

FAT PIPE Florbal Chodov - Technology Florbal Mladá Boleslav 10:5 (3:3, 0:0, 7:2)

Branky a nahrávky: 1. Ondrušek (Pražan), 14. Pražák (Krbec), 15. Ondrušek (M. Vávra), 45. Vošta (Kašovský), 52. Matejčík (Pražan), 54. Ondrušek, 54. Matejčík (Vošta), 56. Matejčík (Vošta), 57. Plíhal (T. Vávra), 59 Vošta (Kašovský) - 12. Řehoř (Tom. Chroust), 19. Tom. Chroust (Pluhař), 20. Jelínek (Tokoš), 43. Natov (Curney), 60. Curney (Tomašík). Rozhodčí: Nábělek, Štengl. Vyloučení: 0:1.Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 175.

Chodov: Barák - Pražan, Maxa, Mikeš, J. Koutný, Kašovský, Vošta, T. Vávra, M. Vávra, Pražák, Ondrušek, Řezáč, M. Koutný, Švajný, Matejčík, Krbec, Plíhal, Doubek, Strnad.

Mladá Boleslav: Bauer - Krzyžanek, Zakonov, Jelínek, Novák, Řehoř, Höffer - Bína, Curney, Natov - Tokoš, Tomašík, Gruber - Tom. Chroust, Pluhař, Tad. Chroust - Novotný.

Mladá Boleslav neměla povedený úvod, když hned při prvním střídání inkasovala. Ondrušek se natlačil před bránu a bekhendová střela prošla Bauerovi mezi rukou k zadní tyči.

Po polovině třetiny srovnal Řehoř, který si seběhl před bránu a pohotově zakončil.

Chodov odskočil mezi 14. a 15. minutou, kdy nejprve navrátilec do chodovského týmu Pražák a svým druhým gólem Ondrušek zařídili domácím vedení 3:1.

Hosté odpověděli dvěma zásahy v rozmezí půl minuty na konci první dvacetiminutovky, kdy srovnali Tomáš Chroust a Jelínek. 3:3.

Až na hru ve čtyřech při trestu Jelínka měli hosté druhou třetinu převážně pod kontrolou, ale z územní převahy žádný gól nevytěžili.

Jedinkrát se dostala Boleslav do vedení v úvodu třetí třetiny, kdy zafungovala tradiční souhra Natov - Curney. Ovšem jinak byla závěrečná dvacetiminutovka pro hosty prachbídná, Chodov dával góly tuze snadno a slaví výhru 10:5.

I v dalším kole zamíří Boleslav do hlavního města. V sobotu 19. ledna hraje na Vinohradech.