TatranBoleslav
6:2(1:1,2:1,3:0)
po 14. 10. 2024 17:30 @ UNYP ARENA, Livesport Superliga, 5. kolo

Tatran - Boleslav 6:2, prohra před repre pauzou

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav zakončil nabité období na startu nové sezony prohrou 2:6 se střešovickým Tatranem. Nyní superligový program přeruší reprezentační přestávka.

ESA logistika Tatran Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav 6:2 (1:1, 2:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 16. Majer (Kučera), 22. Majer (Sádlo), 37. Majer (Čelakovský), 50. Sádlo (Havlas), 60. Eliáš (Majer), 60. Hanák - 17. Sládek (Lund), 29. Tomašík (Sládek). Rozhodčí: Kostinek, Reichelt. Bez vyloučení. Diváků: 506.

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav: Bauer - Lankinen, Feigl, Zakonov, Suchánek, Eliáš - Delong, Beneš, Vařecha - Tokoš, Zoufalý, Besta - Sládek, Tomašík, Lund.

V pondělním podvečeru se v pražské UNYP Areně rozehrála repríza jarního BigBoard Superfinále, ve které boleslavskému týmu scházeli indisponovaní obránci Fořt, Hemerka a Punčochář.

Hosty trápil hlavně autor střešovického hattricku Majer, na jehož první dvě trefy ještě odpověděli Sládek s Tomašíkem, ale jeho třetí trefa nakonec byla vítězná. Klíčový byl Sádlův gól na 4:2 v 50. minutě.

Bolka v závěru riskovala při hře v šesti bez brankáře, ale ta se nepovedla a střešovický Eliáš s Tomášem Hanákem potvrdili vítězství domácích 6:2.

V úterý 15. října začíná reprezentační přestávka, během které proběhnou turnaje Euro Floorball Tour. Bolka se vrátí do hry v sobotu 26. října, kdy nastoupí doma v Městské sportovní hale od 18.30 hodin proti Kladnu.

A už začátkem dalšího měsíce, konkrétně 3. listopadu, je tu vyhlížené semifinále IFF Champions Cupu proti finskému Nokianu. Vstupenky prodává Ticketportal.