Archiv článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 561 až 570 z celkem 2403 článků.

Boleslav - Sparta 6:7, série je vyrovnaná

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav měl při úvodním semifinálovém víkendu play-off Livesport Superligy padesátiprocentní úspěšnost, na sobotní výhru 5:4 v prodloužení o den později nenavázal a padl po dalším těsném boji 6:7. Za stavu 1:1 se tak série přesune na hřiště ACEMA Sparta Praha.

Boleslav - Sparta 5:4 v prodl., první zápas rozhodl Pěnička

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav se v semifinálové sérii play-off Livesport Superligy ujímá vedení 1:0. První bod získali obhájci titulu za výhru 5:4 v prodloužení. V čase 68:18 rozhodl Matěj Pěnička. Druhé utkání série proti ACEMA Sparta Praha začíná v neděli 20. března v 17.00 hodin.

Bitvy o další Superfinále začínají!

Je to tady. Očekávané semifinále play-off Livesport Superligy začíná v Městské sportovní hale o víkendu 19. a 20. března. Nenechte si ujít bitvy proti ACEMA Sparta Praha. V sobotu se hraje od 18.00 hodin, v neděli od 17.00 hodin.

Trenér Novotný o rodinné radosti i semifinále

V superligovém play-off coby trenér ještě neprohrál jediný zápas - tahle bilance Petra Novotného platí i po čtvrtfinálové sérii s Libercem. A těsně po ní si mohl užívat rodinné štěstí, během volného víkendu před semifinále se narodil syn Petr.

Bolka se v semifinále utká se Spartou

Boleslavským soupeřem v semifinále play-off Livesport Superligy bude ACEMA Sparta Praha. Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav měl jakožto vítěz základní části výhodu volby. Série začíná v Městské sportovní hale o víkendu 19. a 20. března. V sobotu se hraje od 18.00 hodin, v neděli od 17.00 hodin.

Juniory v osmifinále čeká Zlín

V CE soutěži juniorů začíná osmifinále play-off. Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav do něj postoupil přímo a vyzve Zlín Lions, kteří se mezi šestnáct nejlepších protloukli přes předkolo. Série se hraje na dvě vítězství.

Bolka zná domácí semifinálové termíny

Soupeř je ještě nejistý, zato domácí semifinálové termíny už si fanoušci do svých kalendářů zapsat mohou. Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav rozehraje další sérii o víkendu 19. a 20. března. V sobotu se bude hrát od 18.00 hodin, v neděli o hodinu dříve od 17.00 hodin. Vstupenky už jsou v předprodeji on-line v síti Ticketportal.

Liberec - Boleslav 2:6, postup v nejrychlejším možném čase

Pouze čtyři zápasy potřeboval Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav na zdolání čtvrtfinálového soupeře. V Liberci vyhrál v neděli 6:2 a celou sérii ovládl 4:0 na zápasy. Semifinále začne v Mladé Boleslavi o víkendu 19. a 20. března, o soupeři se teprve rozhodne.

Liberec - Boleslav 4:5, třetí bod za výhru v prodloužení

Jedna výhra dělí Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav od postupu do semifinále play-off Livesport Superligy. Obhájci titulu ve třetím čtvrtfinále na hřišti FBC Liberec zvítězili 5:4 v prodloužení a v sérii vedou 3:0 na zápasy. O sobotní výhře rozhodli hosté v čase 65:26 díky Filipu Zakonovovi. Nedělní zápas začíná v 17.00 hodin opět ve Sportovní hale Dukly Liberec.