Archiv článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 791 až 800 z celkem 2404 článků.

Bohemians - Boleslav 1:7, další výborný výkon a tři body

V dvojzápase proti FbŠ Bohemians byl tým Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav stoprocentní - na páteční domácí výhru 6:3 navázal v neděli v Praze, kde zvítězil 7:1 a snížil ztrátu na vedoucí Vítkovice na šest bodů, přičemž má stále dva zápasy k dobru. Byla to patnáctá superligová výhra Mladé Boleslavi v řadě.

Světelné efekty poprvé ozdobily úvod domácího zápasu Bolky. A kdo o přestávce hodil vidle do plánů trenéra Novotného?

Boleslav - Bohemians 6:3, vítězná páteční dohrávka

Tým Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav si upevnil druhé místo v neúplné tabulce Livesport Superligy a dál může pomýšlet na to, že prožene vedoucí Vítkovice. V domácí dohrávce 2. kola svěřenci trenéra Petra Novotného porazili FbŠ Bohemians 6:3 a v neděli se oba týmy utkají znovu, tentokrát v Praze.

Milan Tichý se vrací do České Lípy

Kádr Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav po ročním působení opouští Milan Tichý. Čerstvě osmadvacetiletý obránce se vrací do FBC 4CLEAN Česká Lípa, odkud v prosinci 2019 přicházel.

Dvojboj s Bohemians: v pátek doma, v neděli venku

V zámořských sportovních soutěžích mívá tento program označení back to back: dva stejní soupeři a a dva jejich vzájemné zápasy rychle po sobě. Přesně to teď čeká Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav a FbŠ Bohemians v Livesport Superlize. Nejprve se týmy utkají v pátek v dohrávaném utkání 2. kola v Mladé Boleslavi, v neděli si dají odvetu v Praze v rámci standardního víkendového programu.

Boleslav - Otrokovice 13:2, totální nadvláda především v úvodu

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav slaví nedělní bezproblémové vítězství. Ve 13. kole Livesport Superligy tým trenéra Petra Novotného deklasoval Hu-Fa Panthers Otrokovice 13:2. Domácí se prosadili dvakrát už v úvodní minutě a po první třetině vedli dokonce 8:0.

Ostrava - Boleslav 5:6 v prodl., rozhodl Tomašík

Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav přidal svou dvanáctou výhru v Livesport Superlize v řadě, byť tentokrát “jen” dvoubodovou. Na hřišti FBC Ostrava zvítězil tým trenéra Petra Novotného 6:5 v prodloužení. Hosté vyrovnali v předposlední minutě základní hrací doby při hře bez brankáře díky Curneymu, v prodloužení pak rozhodl zápas Tomašík.

Bolka míří do Ostravy a v neděli nastoupí doma

Mnozí ostatní v Livesport Superlize už tuhle zkušenost mají za sebou, Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav ji poprvé získá teď. O čem je řeč? O víkendu rozpůleném mezi venkovní a domácí zápas. V sobotu hraje Bolka v Ostravě a po několikahodinovém návratu domů ji hned v neděli čeká ve své hale utkání s Otrokovicemi. Oba zápasy začínají v 17.00 hodin, sledovat je můžete prostřednictvím videopřenosů.

Boleslav - Vinohrady 7:2, dvanáctibodový týden

Příliš náročnějších týdnů florbalisté Mladé Boleslavi nepamatují, ale s tím aktuálním se vypořádali se stoprocentní úspěšností. I své čtvrté utkání v rozmezí sedmi dnů ovládli, když v neděli na svém hřišti porazili TJ Sokol Královské Vinohrady 7:2.

Boleslav - Black Angels 6:5, třetí výhra v jednom týdnu

Třetí tříbodovou výhru v jednom týdnu si připisuje Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. V sobotním utkání 17. kola zdolal Black Angels 6:5. Náročný program na přelomu roku uzavře tým trenéra Petra Novotného v neděli dalším domácím utkáním, tentokrát proti Vinohradům.