Čtvrtfinále začíná! V sobotu od 20 hodin, v neděli od 18 hodin

Připravit, pozor, start! Play-off 2016 začíná! Technology Florbal Mladá Boleslav zahájí čtvrtfinálovou sérii v Městské sportovní hale už o tomto víkendu 5. a 6. března. V sobotu se hraje od 20 hodin, v neděli od 18 hodin. Boleslavským soupeřem je Hu-Fa Panthers Otrokovice.

Začíná část sezony, kterou vyhlíží všichni hráči. Kvůli napětí, emocím, skvělým zápasům. A těší se i fanoušci. Na play-off 2016.

"Těším se, že už začne hlavní fáze sezony," nemůže se dočkat boleslavský útočník Tomáš Chroust (celý videorozhovor tady).

Čtvrtfinálový soupeř? Otrokovice

Mladá Boleslav myslí vysoko, jako první se jí do cesty postaví ve čtvrtfinále Hu-Fa Panthers Otrokovice, osmý tým pořadí po základní části Tipsport Superligy.

"Bude proti nám stát bojovný soupeř s dobrou, obětavou obranou, výborným gólmanem a kvalitními protiútoky," míní boleslavský kouč Jan Pazdera.

Série se hraje jako už tradičně v posledních letech na čtyři vítězství a začne dvojutkáním v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi.

Jako v roce 2013...

Není to poprvé, co se Mladá Boleslav a Otrokovice utkají v play-off. Ve čtvrtfinále už se týmy střetly před třemi lety. Sérii na jaře 2013 vyhrál boleslavský tým 4:1 na zápasy, památný byl hlavně ten čtvrtý v Otrokovicích. Hosté prohrávali ve třetí třetině už 0:3, ještě v poslední minutě základní hrací doby byli pozadu o dva góly, ale pak v časech 59:20 a 59:54 Radek Gwuźdź s Pavlem Bouškou dotáhli zápas do prodloužení a v něm v oslabení (!) rozhodl kapitán Petr Novotný.

Oba úvodní zápasy série v Boleslavi tenkrát vrcholily také v prodloužení. Přetahovanou tuší kouč Jan Pazdera i tentokrát, byť jde proti sobě druhý a osmý tým dlouhodobé soutěže. "Očekávám vyrovnané zápasy, určitě to bude složité."

V základní části pokaždé o gól

Vždyť jednoduché to nebylo s Otrokovicemi ani v základní části. Mladá Boleslav vyhrála oba zápasy o gól a pokaždé musela předvést závěrečný obrat: v říjnu v České Lípě při výjezdním utkání alias Misi Sever zvítězil tým Technology 4:3 po obratu z 1:3.

Na hřišti Panthers - v tradičně bouřlivém prostředí - Otrokovice takřka celý zápas odskakovaly Boleslavi. Hosté se dostali do vedení až díky gólu Natova na 7:6 v 55. minutě. A tři body už nepustili.

Připomeňte si boleslavský obrat nad Otrokovicemi při Misi Sever

Zveřejnil(a) Florbal Mladá Boleslav dne 25. říjen 2015

Pozor! Otrokovice sťaly Tatran

Že Otrokovice umějí být nepříjemné? O tom se přesvědčily i další velké týmy. Chodov, vítěz základní části, s nimi zaznamenal jednu ze čtyř ztrát v sezoně, a to dokonce doma. Vyhrál 4:3 až po nájezdech.

A závěrečném kole před play-off si Otrokovice doma vyšlápnuly na Tatran Střešovice O výhře 4:3 rozhodl Martin Nagy v čase 59:29.

Čtvrtfinále proti Otrokovicím tedy láká. Nenechte si ho ujít!