Opožděná Mikulášská cesta: Boleslav pojede do Otrokovic

Ve florbalové Tipsport Superlize se budou nadělovat body až den po Mikulášovi. Ale komu? Technology Florbal Mladá Boleslav v neděli 6. prosince bude chtít básnit na hřišti Hu-Fa Panthers Otrokovice. Zápas 13. kola začíná v 18 hodin.

Otrokovický Panter na soupeřově klubovém webu cení špičáky na trojcípou korunku, mladoboleslavský symbol. Vyláme si zuby? Hosté se o to budou snažit, ale před cestou Na Štěrkoviště je varují zkušenosti z nedávného vzájemného zápasu v České Lípě.

Mladá Boleslav koncem října při Misi Sever zlomila otrokovický vzdor až v závěru - ve třetí třetině musela otáčet z 1:3 na 4:3.

Podívejte se, jak o prvním vzájemném utkání mluvil Petr Krzyžanek, autor čtyř asistencí.

Zveřejnil(a) Florbal Mladá Boleslav dne 25. říjen 2015

"V České Lípě nás soupeř potrápil dobře organizovanou a obětavou obranou, podpořenou famózním výkonem brankáře. V Otrokovicích to budeme mít ještě těžší, protože domácí budou hnaní fantastickými fanoušky a díky nim určitě najdou ještě víc sil nám vzdorovat," míní mladoboleslavský trenér Jan Pazdera. "Klíčová bude naše produktivita a oproti prvnímu vzájemnému utkání i zlepšená práce v obraně."

Otrokovice bodovaly ve třech z posledních čtyř superligových kol (4:3 v prodl. nad Vinohrady, 8:5 v Ostravě, 5:10 s Chodovem a 7:5 v Litvínově). Ač o tom skóre tolik nesvědčí, Panthers dost trápili i vedoucí Chodov, ještě ve 47. minutě vedli 5:4. Teď Otrokovicím patří sedmé místo.