Pazdera chválil za přístup: Projevil se rozdíl v kvalitě

Musel to být z trenérského pohledu skoro ideální vývoj zápasu. 7:1 po první třetině, 11:1 po té další. „Objektivně musíme říct, že jsme v první třetině měli i pár šťastných momentů, které nám to udělaly jednodušší,“ komentoval kouč Technology Florbal Mladá Boleslav Jan Pazdera víkendovou výhru 12:4 v Ostravě.

Jaké plusy jste viděl?

Věděl jsem, že vývoj utkání bude souviset s přípravou a přístupem kluků. Musím je pochválit za to, jak se k tomu postavili. Na některé detaily jsme se předem připravovali a hráči přenesli všechny pokyny na hřiště.

Nečekal jste větší vzdorování Ostravy?

Ve třetí třetině, když jsme pustili domácí jenom trochu do hry, tak ten vzdor ukázali. Myslím, že rozdíl v té kvalitě se projevil. Bylo to jen o tom, jestli zápas nepodceníme.

Mrzí vás, že koncentrace nevydržela celý zápas?

Nejde ani tolik o dva inkasované góly, které v závěru trochu pokazily skóre. Spíš chceme odbourat některé stereotypy, aby tým mohl růst. Z tohoto pohledu mě konec mrzí. Inkasované branky byly důsledkem nekoncentrace především do obrany. Skoro bych řekl, že jsme z pohledu disciplíny posledních deset minut vypustili. To bychom si neměli dovolovat.

Příští víkend bude speciální, boleslavský tým nastoupí proti Otrokovicím na zimním stadionu v České Lípě v rámci Mise Sever. Vítáte to?

Moc se těším. Myslím, že ta akce je uchopená velice zajímavě, v podstatě jako svátek florbalu pro dotyčný region. Tyto zápasy, kdy se florbal vyváží, mám rád. Čekají nás Otrokovice a díky tomu, že zápas bude takto speciální, se lépe namotivujeme. Zápas bude mít náboj a pevně věřím, že nás to pozitivně nabudí, abychom se chtěli ukázat.

Zájezd zdarma pro fanoušky na Misi Sever

Klub Technology Florbal Mladá Boleslav v sobotu 24. října pořádá zdarma pro fanoušky autobusový zájezd na Misi Sever do České Lípy.

Varianta A: odjezd od Městské sportovní haly v Mladé Boleslavi v 11.30, návrat po superligovém utkání

Varianta B: odjezd od Městské sportovní haly v Mladé Bolelsavi v 17.30, návrat po superligovém utkání

Místa si závazně rezervujte na e-mailu info@florbalmb.cz, ve zprávě uveďte jména a vybranou variantu.

Uzávěrka přihlášek je ve středu 21. října ve 12.00 hodin.

Poznámka: Technology Florbal Mladá Boleslav si v případě nízkého zájmu o variantu A vyhrazuje právo nabídnout dotyčným přihlášeným fanouškům variantu B.