Poslední zápas před MS: v pondělí přijede Sparta

Pardubice - splněno. Tatran Střešovice - splněno. Zbývá: Sparta! Mladá Boleslav zakončí domácí trojboj, v pondělní dohrávce 11. kola AutoCont extraligy v Městské sportovní hale uzavře první polovinu základní části. Nenechte si ujít poslední utkání před reprezentační přestávkou! Hraje se od 19.30 hodin.

Cíl mladoboleslavského týmu v utkání proti poslednímu soupeři, s nímž se v probíhající extraligové sezoně ještě nepotkal, je jasný.

"Potřebujeme vyhrát. Na Tatran Střešovice jsme ztráceli před tímto kolem pět bodů, takže si nemůžeme dovolit žádnou další bodovou ztrátu. Je potřeba sesbírat všechny síly, které zbývají, a dobře se připravit. Poté budeme mít více času na trénink," říká boleslavský trenér Jan Zahalka s ohledem na blížící se reprezentační přestávku.

Sparta se zatím pohybuje v lepší polovině tabulky, dosavadních deset zápasu jí vyneslo velmi slibných 19 bodů. Naposledy tým kouče Jaroslava Berky v úterním televizním derby porazil Královské Vinohrady přesvědčivě 10:5.

BILLY BOYs chtějí udržet stoprocentní bilanci v domácím prostředí, zatím neztratili ani bod.