Přípravka před pauzou - tři vysoké výhry a prohra v derby s FA

Jarní prázdniny s sebou každoročně přináší delší ligovou přestávku, v případě přípravky jsou to letos celé dva měsíce. Prckové je vyplní občasnou přípravnou akcí. Poslední turnaj před přestávkou odehráli naši nejmenší v Benešově koncem ledna. Akce ve znamení tří vysokých výher a jedné těsné prohry nad městským rivalem.

Z důvodu nemoci nebyla tentokrát trenérům k dispozici plná zápasová sestava přípravky. Oproti standardním třem trojicím bylo možné v danou chvíli poskládat pouze dvě formace. Což se v samotném závěru turnaje nakonec ukázalo jako zásadní mínus v prestižním utkání. Tři první duely naše borce příliš neprověřily herně, s chutí si zastříleli, přesto museli kluci vydat určitou dávku ze svého fyzického fondu, aby mohli postupně porazit pražské Wizards 13:5, Tatran Střešovice 10:2 a domácí Benešov 13:2. Také v poločase závěrečného derby vedli naši 5:2 nad boleslavskou Florbalovou akademií. V poslední turnajové periodě ovšem nastal zlom, černomodří "zvadli", nedokázali držet vedení a nastala gólová přetahovaná, která v konečném účtování dopadla lépe pro FA v poměru 9:7. Výsledek určitě hodně mrzel Filipa Rába (na fotce zády), přípravkového specialistu na buly, neboť před touto sezónou přestoupil do našeho klubu právě z FA.