Tam, kde to Boleslavi padá! Pohár pokračuje v Kladně

Derby s jasným favoritem? Ano, to bude úterní případ středočeského souboje mezi Kladnem a Mladou Boleslaví ve čtvrtfinálové skupině Poháru České pojišťovny. Utkání začíná v Kladně v 19.45 hodin, na stejném místě Mladá Boleslav v únoru vyhrála neuvěřitelným výsledkem 23:3.

Obě extraligové sezony Kladna - 2010/2011 a 2013/2014 - skončily rychlým pádem zpět o soutěž níž, Mladá Boleslav proměnila čtyři vzájemné extraligové zápasy ve čtyři výhry s celkovým skóre 47:10. Hlavně poslední, únorové utkání se rychle zvrhlo v příležitost pro boleslavské hráče na výrazné zlepšení individuálních statistik. Už po první třetině vedli nad rozloženým soupeřem 12:1.

Ale pozor! Pro Mladou Boleslav by měl být varováním poslední pohárový výsledek Kladna, které v úvodním čtvrtfinálovém utkání statečně vzdorovalo Tatranu Střešovice. Kladenští po první třetině vedli 3:1, Tatran definitivně potvrdil výhru 7:5 až v předposlední minutě gólem do prázdné brány. Hlavní osobností Kladna je někdejší extraligový šampion Dušan Přívara, v první lize zatím týmu patří sedmé místo.

Boleslavští hráči zahájili obhajobu pohárové trofeje výhrou 4:0 nad Startem98.

Vývoj utkání Kladno - Mladá Boleslav můžete sledovat od 19.45 v on-line přenosu. Druhý zápas skupiny Start98 - Tatran Střešovice se hraje ve středu od 19.30 hodin.