Tečka za základní částí proti Ostravě. A pak výběr soupeře

Bude to vskutku nabitá neděle. Nejdřív tým Technology Florbal Mladá Boleslav v Tipsport Superlize uzavře základní část domácím zápasem proti FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (začátek v 17.00 v MSH). A v podstatě hned potom upře pohledy k play-off, které zahájí atraktivní výběr soupeřů. Bavte se v neděli florbalem i vy!

Na druhém místě Mladé Boleslavi po základní části už se sice nic změnit nemůže, přesto je pro tým zápas s Ostravou důležitý - poprvé od 23. ledna doma v Městské sportovní hale, s touhou dobře se naladit před play-off a ukázat, že prohry 5:9 s Bohemians a 6:13 s Chodovem nezanechaly žádné vážnější stopy.

"Celý tým má vnitřní motivaci uspět - i s ohledem na výsledky posledních dvou utkání v minulém týdnu," podotýká boleslavský trenér Jan Pazdera. "Udělali jsme si analýzu a pojmenovali konkrétní chyby, na kterých chceme ihned zapracovat. A právě v zápase s Ostravou chceme dát najevo, že poslední výsledky byly jen krátkodobým výpadkem v naší jinak stabilní výkonnosti."

Ostrava přijede s vědomím, že už nemůže bojovat o osmičku. V minulém kole, po domácí prohře 11:13 s Bohemians, definitivně ztratila šanci na play-off a bude se chystat na první kolo play-down s Litvínovem.

Na vzdáleného soupeře má Mladá Boleslav velmi dobré vzpomínky z loňského podzimu, kdy v Ostravě zvítězila jasně 12:4. Skvělá byla hlavně produktivita v první třetině, kterou tehdy hosté vyhráli 7:1.

Hned po rozlučce se základní částí proti Ostravě upře boleslavský tým pohledy k play-off. Ve 20 hodin začne atraktivní Výběr soupeřů. Jako první bude volit Chodov coby vítěz dlouhodobé fáze a na výběr bude mít z týmů umístěných na pátém až osmém místě. Po Chodovu ukáže na svého čtvrtfinálového soupeře Mladá Boleslav.

Také v neděli před utkáním a v průběhu první třetiny si na pokladně u vstupu na tribunu Městské sportovní haly můžete zakoupit vstupenky na Superfinále 2016 do vyhrazených mladoboleslavských sektorů. Další podrobnosti naleznete tady.