Výsledky mládežnických týmů o víkendu 3.2. - 4.2.

První únorový víkend byl z pohledu zápasového kalendáře pro mládežnické týmy Technology Florbal Mladá Boleslav poklidnější, nastoupil rezervní tým dorostenců a dvě družstva mladších žáků.

PH+SČ liga dorostenců – skupina B (3.2.)

FBC Slavia Praha - Technology Florbal MB White 2:3

Komentář trenéra Petra Kološe: "Jsem velmi spokojený s hrou a nasazením, které hráči vložili do utkání. Po celou dobu plnili také taktické pokyny a předvedli téměř maximum, na co v současné době mají, za což jsem rád. Doufám, že je to nakopne do další práce na trénincích."

Liga mladších žáků - skupina 3 – A – 1. koš (4.2.)

Technology Florbal MB Black - Panthers Praha 3:3
Technology Florbal MB Black - ACEMA Sparta Praha Red 1:8
Technology Florbal MB Black - FAT PIPE Florbal Chodov 4:1
Technology Florbal MB Black - Florbal Jesenice 4:5

Komentář trenéra Václava Mlsny: "O víkendu jsme pořádali v domácím prostředí turnaj mladších žáků. Hned na úvod nám nepřijel jeden soupeř a tudíž se místo zápasů ve skupině a posléze zápasu o umístění hrál systém každý s každým.

V prvním utkání jsme po nepříliš povedenem výkonu remizovali s Panthers Praha. V dalším zápase jsme narazili na silnou Spartu. Hned od úvodu nás jasně převyšovala v kombinaci a v pohybu. Během prvních pěti minut jsme prohrávali o čtyři góly. I přesto, že se náš výkon v průběhu utkání zlepsoval, jsme s vývojem nedokázali nic udělat a prohráli vysoko 1:8.

Poté jsme narazili na Chodov. Toto utkání bylo od nás to nejpovedenější, v celém průběhu jsme hráli na balonu a soupeře pouštěli do šancí jen výjimečně. Bohužel nám chybělo štěstí a první gól jsme vstřelili až čtyři minuty před koncem. Nakonec jsme vyhráli 4:1.

V posledním utkání jsme potkali Jesenici. Utekl nám start a prohrávali jsme 1:4 - a to i přesto, že soupeř měl pouze jednoho dominantního hráče, přes kterého šly všechny akce. Čtyři minuty před koncem jsme si vzali oddechový čas, proházeli sestavu a začaly se dít věci. Kluci dokázali během dvou minut vyrovnat na 4:4. Bohužel nám půl minuty před koncem Jesenice dala gól. S tím už jsme nedokázali nic udělat.

Jak již po několikáté píšu, musíme se zaměřit v trénincích na kombinaci a pohyb s balonkem. Tyto dovednosti nám dělají největší problémy. Bohužel i nasazení některých hráčů není na takové úrovni, na které by mohlo být. Doufám, že o tréninku na tom zapracujeme a v příštích zápasech to využijeme. Na závěr bych chtěl poděkovat rodičům za pomoc při pořádání a za podporu během zápasů."

Liga mladších žáků - skupina 3 – A – 5. koš (4.2.)

Technology Florbal MB White - Orka Čelákovice 9:1
DDM Horní Počernice Orka - Technology Florbal MB White 3:0
ACEMA Sparta Praha Yellow - Technology Florbal MB White 2:1

Komentář trenéra Tadeáše Chrousta: "V prvním zápase jsme hráli útočný florbal s tlakem do brány a chutí dávat góly. Ve druhém zápase se nám tolik střelecky nedařilo. Soupeř byl rychlejší a silnější v osobních soubojích. Díky vyššímu počtu vstřelených branek jsme postoupili do finále, kde nás čekala Sparta. V tomto zápase nám chyběl větší tlak do brány, z jasných střeleckých pozic jsme přihrávali na hráče, kteří nebyli připravení. Nakonec chybělo málo k vyrovnání zápasu a skončili jsme druzí."