Archiv článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 621 až 630 z celkem 2403 článků.

Vstupenky na Superfinále 2022 prodává Made in Bolka Shop

Za probíhající superligovou sezonou udělá tečku Superfinále 2022. Kdy? 9. dubna. A kde? V pražské O2 aréně. Ovšem své místo v ní si můžete zajistit už teď. Vstupenky na souboj o titul už jsou v prodeji a nabízí je i náš Made in Bolka Shop, který můžete navštívit každé úterý a čtvrtek od 13.00 do 17.30 hodin v Nové městské sportovní hale (Zalužanská 1457).

Brankář Bauer v all-star výběru MS

Pochvalná slova pro něj měli spoluhráči, obrovský kredit mu dal i hlavní trenér. A významný přínos brankáře Lukáše Bauera pro českou florbalovou reprezentaci měl pár minut po skončení finále i oficiální punc. Třicetiletý gólman, jenž v součtu už osmou sezonu hájí branku Bolky, byl zvolen pracovníky médií do all-star výběru mistrovství světa v Helsinkách.

Boleslavská pětice se zasloužila o bronz z MS

Lukáš Bauer, Dominik Beneš, Jakub Gruber, Adam Hemerka a Lukáš Punčochář z týmu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav jsou bronzovými medailisty z mistrovství světa 2020, které se s ročním odkladem hrálo ve finských Helsinkách. Český národní tým mužů díky výhře 4:3 v prodloužení v závěrečném utkání nad Švýcarskem slaví první medaili od roku 2014.

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 4. 12. - 5. 12.

Livesport Superliga má sice naplánovanou přestávku s ohledem na probíhající mistrovství světa, ale mládežnické soutěže Českého florbalu pokračovaly také o prvním prosincovém víkendu: konkrétně nastoupili junioři, dorostenci, mladší žáci a přípravka Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. V článku najdete přehled výsledků a vyjádření trenérů jednotlivých družstev.

Bauer vypráví z Helsinek: o volném dni, bídné hale i šťastné písničce

Do posledních minut zápasu se Švýcarskem držel české naděje na bod. V bitvě o přímý postup do čtvrtfinále zase Norům přes půl zápasu nedovolil ani gól. Upřímně, není překvapením, že brankář Lukáš Bauer patří mezi reprezentační opory na mistrovství světa. “Naše výkony mají stoupající tendenci. Věřím, že v tom budeme pokračovat,” vyprávěl do telefonu krátce před úterním polednem v rozhovoru pro klubový web Bolky.

MS v Helsinkách: kdy hrají Češi a jak zápasy sledovat?

Od pátku 3. prosince do soboty 11. prosince se v Helsinkách rozhoduje o medailistech na mistrovství světa mužů. Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav reprezentuje pětice Lukáš Bauer, Dominik Beneš, Jakub Gruber, Adam Hemerka a Lukáš Punčochář. Kdy Češi hrají a jak zápasy sledovat?

Boleslav - Pardubice 16:2, nejvyšší výhra v sezoně

Před třítýdenní přestávkou, během které proběhne mistrovství světa, si Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav připsal nejvyšší vítězství v dosavadním průběhu sezony. Tým trenéra Petra Novotného zvítězil nad Sokoly Pardubice 16:2 a pauzu přečká na druhém místě Livesport Superligy s dvoubodovou ztrátou na Tatran Střešovice.

Výsledky mládežnických týmů o víkendu 20. 11. - 21. 11.

Venku přituhuje a dlouhodobé mládežnické soutěže Českého florbalu jsou v plném proudu. O dalším listopadovém víkendu nastoupili naši nejmenší z přípravky, mladší žáci, dorostenci i junioři. Přinášíme obvyklý přehled výsledků včetně komentářů trenérů.